Apie mus

Misija

Užtikrinti, jog visi užsakovai liktų patenkinti kiekviena mūsų pagaminta detale! Keliame sau aukščiausius reikalavimus tam, kad galėtume kokybiškai įgyendinti patikėtas užduotis. Kad net ir sudėtingiausias iššūkis taptų galimybe rasti jam sprendimą ir įgyvendinti aukščiausiu lygiu.

Vizija

Tapti patikimiausiu gamybos partneriu Lietuvoje ir tvirtu žingsiu žengti į Europą. Siekiame ne lygiuotis į kitus, o tapti pavyzdžiu kitiems!

Tikslai

  • Eiti koja kojon su naujausiomis gamybos technologijomis. Domėtis inovacijomis ir jas diegti įmonėje.
  • Nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją.
  • Nuolat optimizuoti gamybos procesus ir mažinti sąnaudas bei poveikį aplinkai.
  • Užtikrinti maksimalią kiekvieno užsakymo kontrolę.

Verslo augimo istorija

MB „Lemara“ gimė iš draugystės ir pasitikėjimo 2016 metais.

Esame draugai nuo vaikystės, kurie sujungėme savo skirtingas patirtis, kad galėtume sukurti naudą ir kitiems. Nei vienas mūsų neįsivaizdavome, kaip viskas gali klostytis. Dėl to su malonumu tiesiog darėme! Vieno atsakomybėje buvo gamyba, kito – administravimas.

Po metų stabtelėjome peržiūrėti savo veiklos rezultatus ir… supratome, kad sustoti negalima! Uždirbtos pirmosios pajamos, pirmieji patenkinti klientai ir augantis poreikis. Entuziazmas padaryti daugiau ir geriau augo vis labiau su kiekviena naujai pagaminta detale ir kliento įvertinimu.

Štai tuomet ir prasidėjo verslo auginimo istorija…

…investicijos į įrangą, patalpas, įrankius, žmones ir jų kvalifikaciją, bei procesų tobulinimą.

Lemara augimo rodikliai

2016 2017 2018 2019 2020 2021
Staklių kiekis, vnt. 0 1 2 2 3 4
Įrangos kiekis, verte Eur 20.000 30.000 50.000 90.000 150.000 250.000
Darbuotojų skaičius 1 2 3 4 5 6
Pardavimų pajamos, Eur 10.000 50.000 100.000 200.000 400.000 800.000

Kiekvienas šių rodiklių yra svarbus. Visgi, įrangos įsigijimas bene labiausiai atskleidžia įmonės augimą. 2017 metais įsigijome pirmąsias, bet ne naujas stakles. Šiandien turime 4 naujas! O kur dar visa papildoma įranga, kokybiški įrankiai, kurių bendra vertė siekia ne ką mažiau nei mūsų staklynas!

Kai gamybinėse patalpose atsirado staklės, metinės pajamos šoktelėjo iki 50.000 Eur ir toliau kasmet dvigubėja. Tuo tarpu papildomai darbuotojų priimama po 1. O tai parodo mūsų gebėjimą optimizuoti procesus.

Atsiliepimai

UAB Lematec, Donatas

„Pasirinkome Lemara, nes didžioji dalis pamatę reikiamus tikslumus nebetęsia pokalbio, bijo atsakomybės. Reikiami tikslumai buvo išgauti ir preciziškos detalės tilpo į reikiamą vietą. Rekomenduojame Lemara įmonėms, kurioms rūpi kokybė ir žmogiškas bendravimas. “

UAB Vildoma, Virginijus

Esame dėkingi už kokybiškai atliekamus užsakymus ir pažadėtų terminų laikymąsi

UAB Stelga, Marius

Jauni, ambicingi savo sryties specialistai, puikiai žinanatys ir gebantys patarti ir spręsti iškilusias problemas. Greitas ir operatyvus reagavimas į paklausimus, visi projektai buvo įgyvendinti pagal sutartus gamybinius terminus.:) 

TIKSLUMAS

GREITIS

ATSAKOMYBĖ

DRĄSA

Jau 5 metus dirbame
tarptautiniu mastu

Bendradarbiaujame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio gamintojais. Jeigu susidomėjote mūsų paslaugomis turite klausimų, kreipkitės nurodytais kontaktais arba galite parašyti čia pasinaudoję užklausos forma.

Susisiekite