CNC tekinimas

Kokybiškos, preciziškai ištekintos detalės jūsų konstrukciniams sumanymams: greitai ir už protingą kainą.

TIKSLUMAS

GREITIS

ATSAKOMYBĖ

DRĄSA

TIKSLUMAS

GREITIS

ATSAKOMYBĖ

DRĄSA

CNC tekinimo paslaugos

Jūs gaunate iš mūsų tikslius CNC (computer numerical control, o lietuviškai kompiuterinis skaitmeninis valdymas) detalių tekinimo darbus  mažomis arba vidutinėmis serijomis savo projektų įgyvendinimui. Priimame ir vienetinius užsakymus, gaminame prototipus.

Siūlome detalių tekinimo paslaugas iš:

  • plastiko;
  • nerūdijančio plieno;
  • aliuminio;
  • vario;
  • bronzos;
  • ir daugelio kitų metalų.

Moderni įranga užtikrina greitį ir tikslumą

CNC staklės  – įrenginys, kurį pagal operatoriaus nustatytas programas valdo kompiuteris. Tekinimas vyksta sukant ruošinį aplink savo ašį bei liečiant jį įrankiais (peiliais), kurie nupjauna / pašalina nereikalingas medžiagos dalis. Taip suformuojama norima forma, kuri yra apvali ir simetriška. Sustabdžius sukimą atskiru aktyviu įrankiu suformuojamos reikiamos nesimetrinės formos dalys.

Tekinimo paslaugas atlikti mums padeda modernios japoniškos CNC staklės OKUMA LB15 (OKUMA prekės ženklas yra vienas brangiausių pasaulyje tarp CNC įrangos gamintojų) ir naujesnės už jas, itin tikslios Doosan LYNX 2100 LYB, turinčios aktyvius įrankius, kurie suteikia daugiau galimybių. Šie nepavargstantys ir ypatingai savo darbą mylintys „darbuotojai“ tiesiog apsėsti tikslumu bei tik ir laukia, kol gaus „pakramtyti“ metalo ar plastiko bei sukurti iš jo mūsų klientų lūkesčius atitinkančias detales.

Techniniai staklių pajėgumai

Okuma LB15 Doosan LYNX 2100 LYB
Maksimalus tekinimo diametras 250 mm 300 mm
Maksimalus tekinimo ilgis 500 mm 520 mm
Darbinės apsukos 75-4200 rpm 75-4200 rpm
Tikslumas iki 0,002 mm iki 0,002 mm
Aktyvūs įrankiai C ašis (gręžimas, frezavimas)

CNC tekinimo staklės – moderni šiuolaikinė įranga, kuri pagal kompiuterinės programos nustatytus išmatavimus ištekina itin tikslias detales iš plastiko, metalo ar kitų medžiagų. Pagal tą pačią programinę užduotį pagamintos detalės būna maksimaliai tikslios ir identiškos. Iš metalo pagamintos detalės tvirtesnės, tačiau iš plastiko – lengvesnės. Medžiagos parinkimas priklauso nuo to, kur jos bus naudojamos.

Kokias detales mes gaminame:

Varžtus, nestandartinius varžtus ir veržles, velenus, ritinėlius, ratukus, redukcinius perėjimus, ašis, įvores, tarpiklius, kaiščius, įvairias sujungimams skirtas detales ir kt.

Jeigu sąraše nematote tokių detalių, kokios reikalingos jums, tai dar nereiškia, kad mūsų CNC staklės negali jų pagaminti.

CNC tekinimo būdu iš metalo ar plastiko gaminamos cilindrinės, kūginės, sferinės, fasoninės detalės, apdirbami jų galiniai plokšti paviršiai. Įdomu tai, jog pagal detalės apdirbamą paviršiaus vietą skiriasi net ir pats technologinio proceso pavadinimas:

  • ištekinimas– kai apdirbami vidiniai detalės paviršiai;
  • aptekinimas – kai apdirbami išoriniai detalės paviršiai;
  • nutekinimas – kai apdirbami galiniai detalės paviršiai.

Šalia tekinimo, atliekame dar ir kitas paslaugas: frezavimą (taip pat su CNC įranga), projektavimą, konsultavimą gamybos ir projektavimo klausimais.

CNC tekinimas yra viena iš mūsų paslaugų, kurias mielai atliekame savo klientams. Jeigu nėra aišku, kokių parametrų detalės reikalingos jūsų gamybiniam sumanymui, arba nežinote, kokios rūšies metalą ar plastiką geriau naudoti jų gamybai – pakonsultuosime, atsakysime į visus įmanomus klausimus.

Turite projektą / sumanymą bei ieškote, kas jums atliks CNC tekinimo paslaugas? Atsiųskite mums reikiamų detalių brėžinius. Tinka ir nuotraukos, ar eskizai. Jei turite klausimų, taip pat rašykite ar skambinkite.

Beje, esame nepataisomi tiksliukai – tiksliai stengiamės ne tik CNC tekinimą ar kitas paslaugas atlikti, bet ir tiksliai sutilpti į numatytą užsakymo laiką.

Esame įsikūrę Vilniuje, tačiau paslaugas atliekame savo klientams iš visos Lietuvos.

Jau 5 metus dirbame
tarptautiniu mastu

Bendradarbiaujame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio gamintojais. Jeigu susidomėjote mūsų paslaugomis turite klausimų, kreipkitės nurodytais kontaktais arba galite parašyti čia pasinaudoję užklausos forma.

Susisiekite